O nas

Zajmujemy się sprzedażą oklein, tapet, w naszej ofercie znajdziesz również listwy i rozety nmc.

niedziela, 8 marca 2015

Wujek Seler radzi jak uniknąć 7 lat nieszczęściaOdpowiadając na pytanie nurtujące ludzkość od zarania dziejów jak uniknąć 7 lat nieszczęścia radzę:
Po pierwsze primo ;) zamiast tradycyjnego lustra które jest ciężkie, drogie i może się potłuc, a wtedy wiadomo przez 7 lat same nieszczęścia. Smutek, nostalgia, obstrukcja i codzienne podróże pociągami PKP do pracy o 4 rano. Po prostu 7 lat psu w dupę. Ale, ale jest na to rada. Zamiast tego wszystkiego można mieć folie samoprzylepną z efektem lustra, która jest tańsza od tradycyjnego lustra i do tego łatwa w montażu - mnie zajęło to całe 1,5 minuty i na drzwiach szafy mam lustro. Chciałbym abyście docenili moje poświęcenie ponieważ lustro na szafie w swoim pokoju założyłem dla was co bym wiedział o czym pisze. Teraz muszę klika razy dziennie patrzeć na swoje oblicze co skutkuje brakiem apetytu, zwiększoną konsumpcją alkoholu i depresją - doceńcie to proszę np. przez udostępnianie niniejszego posta ;) 
Po secundo ;) folia z efektem lustra powiększy nasz pokój każdy kto zna metraż mojego pokoju nie uwierzy ile zmieściłem w nim nowych rzeczy odkąd zamontowałem folię lustrzaną. Tak to działa!! Po za tym folia lustrzana jako że ma wszechstronne zastosowania powiększy nie tylko mój pokój ale także wasz pokój, salon, przedpokój, a jeśli zastosujecie ją w sypialni wzbogaci o dodatkowe doznania wasze życie erotyczne. No nie jest tak drogie Panie i Panowie nie jest tak ;) 
Po tertio ;) należy dodać że folia z efektem lustra może być przyklejona praktycznie wszędzie. Skubana trzyma się na każdej gładkiej powierzchni i to trzyma się mocno i pewnie. Można powiedzieć że prędzej Pan Wałęsa drugi raz zgoli wąsy niż odklei się nasza folia. Jakby tego wszystkiego było mało nasza okleina przynosi szczęście o czym świadczą liczne przykłady z mojego życia. Odkąd mam folie lustrzaną na swojej szafie to: znalazłem 20 groszy, sąsiadka z drugiego piętra zaczęła mi odpowiadać dzień dobry oraz trafiam regularnie dwójkę w lotto. Zachęcam do zakupu :)


6 komentarzy:

 1. witam, mam pytanie. mam szkło nad blatem kuchennym ( jak i kuchenką). zawsze marzyłam o szkle nad blatem to takie nietypowe i powiększyło by mój malutki salono kuchnio korytarz:-) czy mogę tę folię nakleić na moje szkło? czy nie przytopi się od kuchenki przy np. smażeniu? z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okleiny można naklejać na każdą gładką powierzchnię, a więc na szkło również. Co do sytuacji gdzie okleina ma być przy kuchence to mówiąc z własnego doświadczenia bo miałem tapetę przy samej płycie na której było codziennie gotowane, smażone itd to nie powinno się nic stać. No chyba że smażyć będziemy z rozmachem ;-)

   Usuń
 2. Witam czy odbicie w takim lustrze jest rozmyte lub zniekształcone? Myślę o przedpokoju.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżeli powierzchnia jest idealnie gładka to odbicie jest takie jak w prawdziwym lustrze. Jakby co możemy wysłać próbkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzień dobry. Czy tę folię można odkleić z drzwi szafy? Wynajmuję mieszkanie i chciałabym mieć, jednak niewykluczone, że kiedyś będę musiała usunąć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie powinno się nic stać przy odklejeniu z drzwiami, ale nie można dać 100% gwarancji że drzwi się nie zniszczą. Zawsze istnieje takie niebezpieczeństwo.

  OdpowiedzUsuń