O nas

Zajmujemy się sprzedażą oklein, tapet, w naszej ofercie znajdziesz również listwy i rozety nmc.

niedziela, 15 marca 2015

Wścibski sąsiad

Dzisiaj powiem wam co zrobić ze wścibskim sąsiadem, zwłaszcza jeśli posiadamy w łazience okno.
Moją propozycją jest folia na szybę, która zapewni nam prywatność jednocześnie nie zabierając światła dziennego w naszej łazience. Do wyboru mamy dwie wersje takich folii: samoprzylepną i statyczną. 
Pierwsza opcja to okleina samoprzylepna gdzie odgradzamy się na stałe od wścibskiego sąsiada podglądającego nasz goły tyłek w łazience. Przyklejamy i już koniec widzenia. Druga opcja to folia statyczna trzymająca się na szybie bez kleju, którą można wielokrotnie zakładać i zdejmować. Ta folia trzyma się na szybie na zasadzie elektrostatyki - chyba ;). Nie pytajcie proszę o wyjaśnienie na fizyce akurat całowałem się z dziewczynami;) W każdym razie jest to opcja dla tych, którzy chcą np. zrobić sąsiadowi jeden dzień w tygodniu kina. Umawiacie się np. z sąsiadem że w środę ściągacie folie z okna i integrujecie się z przemiłym Mietkiem za płotu, a w czwartek sru z powrotem okleina na okno. Można też ustalić zasadę tzw. drzwi otwartych i zastosować ją jak np. mąż wyjeżdża w delegację, ale jakby co to ja nic nie sugerowałem ;)
REKLAMA :) Do wyboru w naszym sklepiku mamy wiele wzorów takich folii w obrzydliwie niskich cenach.
Na prawdę ja musiałem chyba zwariować że tak tanio to rozdaje.
 KONIEC REKLAMY :)

2 komentarze:

 1. Prawda, prawda i tylko prawda.
  Chciałabym tylko dodać ze folie te doskonale sprawdzają się w kuchni. Ja miałam w zastępstwie zazdrosek, co by sąsiedzi nie widzieli jak często nurkuje w lodówce.
  Zalety mogłabym wymieniać długo, ale to nie mój post, więc się nie rozkręcam. Potwierdzę je jakby co bez bicia.

  A ty wracaj z tego Tybetu, bo jutro do pracy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gosia wrócę wrócę 7 lat tam nie będę siedział :) A co do zalet wszelakich folii okiennych które raczyłaś wymienić pokrótce to mogę tylko powiedzieć Amen. Aha i na przyszłość śmiało się możesz rozkręcać wszak wielbicielem twego pisarstwa jestem :)

  OdpowiedzUsuń