O nas

Zajmujemy się sprzedażą oklein, tapet, w naszej ofercie znajdziesz również listwy i rozety nmc.

sobota, 21 marca 2015

Co zrobić ze starą...

          Dziś poradzę co zrobić ze starą lodówką lub zamrażarką tudzież innym sprzętem AGD, który co prawda w dalszym ciągu jest technicznie sprawny ale swoim wyglądem bardziej przypomina gruzy niż nowoczesny sprzęt kuchenny. Jako że żaden z producentów AGD nie zechciał być sponsorem dzisiejszego odcinka napiszę prawdę której i tak większość z was się pewnie domyśla. Przynajmniej tak myślę że się domyślacie.
Nie liczcie na to że wasza nowa lodówka czy zmywarka wytrzyma tyle czasu co stary sprzęt, zapewne zaraz po okresie gwarancji się zepsuje, więc jeśli wasza stara lodówka - zmywarka jest dobra i nie chcecie wywalać hajsu proponuję okleinę metaliczną Stainless Stell inaczej zwaną Inox z francuskiego acier inoxydable. Po takim zabiegu wasza lodówka będzie wyglądała jak nowa, a waszego sąsiada trafi szalg, o znajomych i rodzinie już nie wspominam bo to oczywista oczywistość.
Po za oczywistą korzyścią w postaci wkurzonego sąsiada i zaoszczędzonego hajsu, który możecie wydać na zakupy w naszym sklepie. Będziecie się cieszyć waszą starą-nową lodówką o odmienionym nowoczesnym wyglądzie, która niezmiennie od lat wiernie chłodzi wasze piwo. Jeśli ktoś nie myśli o nowoczesnym designie w swojej kuchni bo lubi np. styl vintage i nie chce zmiany koloru lodówki - zmywarki to pamiętajcie jest jeszcze okleina biała która przywróci nieskazitelną biel waszej lodówce. Nadal nie wierzycie? W takim razie przyjedziemy do Ciebie :) Tym wszystkim którzy chcieliby ukryć posiadanie lodówki np. przed komornikiem lub współlokatorem podpowiem również że możecie użyć okleiny drewnopodobnej którą dopasujecie do swoich mebli i wasz sprzęt chłodzący stojący wśród waszych mebli kuchennych będzie wyglądał jak szafka. Jeśli dobrze dopasujecie okleinę i zmienicie miejsce postojowe lodówki da to dodatkową korzyść w postaci rzadszego zaglądania do niej co będzie miało również walory dietetyczne ;) 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza